додому Київщина 20 листопада відбудеться перша сесія новообраної Ірпінської міськради

20 листопада відбудеться перша сесія новообраної Ірпінської міськради

3
0
Ірпінська міська рада

20 листопада об 11:00 відбудеться перша сесія Ірпінської міської ради VIІІ скликання.

Про це повідомили у пресслужбі.

Під час пленарного засідання відбудеться оголошення міською територіальною виборчою комісією рішення про реєстрацію депутатів міськради та Ірпінського міського голови.

«Відповідно до рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 17 листопада 2020 року, з метою дотримання протиепідемічних норм та недопущення розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19 буде обмежено кількість присутніх під час проведення сесії Ірпінської міської ради, окрім депутатів, задіяних у сесійному засіданні, доповідачів та акредитованих засобів масової інформації», – зазначається у повідомленні.

Нагадаємо, на посаду міського голови Ірпінська територіальна громада обрала Олександра Маркушина, за якого проголосували 45,42% виборців.

На виборах до міськради 30,39% голосів отримали кандидати в депутати від партії «Нові Обличчя», 13,48% – представники «Європейської Солідарності», 11,88% – «Батьківщини», 7,36% – «Голосу», 7,07% – «Слуги народу» й 5,34% – «Свободи».