додому Про нас

Про нас

Інформаційний портал «Позиція» засновано у 2020 році групою однодумців, представників громадського сектору Київщини, об’єднаних ідеями та принципами, за якими працює команда видання.

На сторінках пабліку ви знайдете свіжі й актуальні новини суспільного, економічно-політичного, культурно-спортивного життя Київщини, резонансні події, як регіональні, так і в масштабах України, актуальні фото- й відеоматеріали. Окрім того, «Позиція» пропонує змістовну аналітику і журналістські розслідування.

Щодня інформаційний портал «Позиція» ділиться з читачами повною та об’єктивною картиною подій, ексклюзивними коментарями, інтерв’ю, фото та відеорепортажами.

Колектив «Позиції» – це енергійні, як молоді, так і досвідчені журналісти, позицією яких є переконання, дотримання принципів професійної етики, незаанґажованість та справедливість, дієвість виключно в рамках чинного законодавства та відстоювання інтересів кожного. Ми відкриті та готові до співпраці!

«Позиція» завжди у епіцентрі подій. Тиснути на нас неможливо, адже об’єктивність та неупередженість видання – наш пріоритет.

Якщо ви маєте цікаву інформацію, якою бажаєте поділитися з редакцією, або зацікавлені у рекламі, пишіть за адресою: contact@avero.news

Починати ранок з нами і завершувати день, як мінімум, цікаво!