додому Важлива Інформація Аеропорт “Бориспіль” з 15 червня відновлює роботу за новими правилами

Аеропорт “Бориспіль” з 15 червня відновлює роботу за новими правилами

127
0
Аеропорт Бориспіль

Аеропорт “Бориспіль” розпочинає роботу з 15 червня. Щодня планують здійснювати 15 регулярних рейсів, однак вже за новими правилами.

Про це сьогодні на прес-конференції повідомив директор аеропорту Павло Рябікін.

“З понеділка в аеропорту у планах  15 регулярних рейсів. Але чи будуть вони виконуватися – сказати складно. Тому що компанії, які почали продаж квитків, не бачать великого попиту, тому я не можу виключати того, що деякі компанії будуть скасовувати заплановані рейси”, – наголосив Павло Рябікін.

Він також розповів, що аеропорту доведеться скоротити 700 працівників через падіння доходів, у зв’язку з припиненням регулярного авіасполучення.

Крім того, аеропорт “Бориспіль” оприлюднив правила для пасажирів на час карантину

Про це повідомляється на сторінці аеропорту у Facebook.

До терміналу D аеропорту, який працюватиме єдиним, будуть пропускати лише пасажирів з посадковими талонами або квитком у паперовому чи електронному вигляді, а також у масках або респіраторах. Супроводжуючі особи також повинні мати засоби індивідуального захисту.

Перед поїздкою в аеропорт пасажирів просять заповнювати інформаційну анкету щодо стану здоров’я, якщо цього вимагає авіакомпанія.

На вході до терміналу буде здійснюватися перевірка температури. Особи з температурою понад 38 градусів, а також симптомами коронавірусу в аеропорт пропускатися не будуть.

Пасажирів також просять дотримуватися фізичного дистанціювання та користуватися власними або встановленими в аеропорту санітайзерами.

Зазначається, що документи необхідна надавати лише у розгорнутому вигляді та без обкладинок. Пасажири повинні бути готовими на вимогу інспектора зняти маску чи респіратор.

По прильоту в аеропорт пасажири повинні забрати свій багаж та якнайшвидше покинути будівлю, а також мінімально контактувати з людьми в терміналі прибуття.

Також пасажирів, які прибувають в Україну, просять встановити на свої смартфони додаток “Дій вдома” – він необхідний для проходження домашньої самоізоляції.

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я