додому Горенка Анатолій ДРАПЕЙ: Дарувати подарунки і позитивні емоції – для мене то найбільша...

Анатолій ДРАПЕЙ: Дарувати подарунки і позитивні емоції – для мене то найбільша приємність

103
0

Усе велике завжди починається з малого, а відчуття особистого щастя часто бере витоки зі здатності дарувати щастя іншим.

Для Горенського сільського голови Анатолія Драпея щастя – бачити радість на дитячих обличчях.

«Завжди приємно дарувати подарунки, і позитивні емоції, а вдвічі приємніше дарувати радість дітям» – наголошує Анатолій Михайлович у нашій із ним розмові.

Чимало благодійних заходів у селі відбувається за його власних ініціатив, далеких від витрат бюджетних коштів. Знаючи потреби навчальних закладів чи окремих громадян, Анатолій Драпей, зазвичай, робить потрібні їм придбання за власний кошт.

21 вересня, з нагоди Дня народження рідного села, Анатолій Михайлович презентував рідній школі завжди актуальну і необхідну для роботи на уроках техніку – сучасний ноутбук.

До слова, подарунки Горенського сільського голови не мають жодного відношення до передвиборчих процесів, адже впродовж 10 років свого головування він займається ще й благодійництвом – щиро, щедро й без піару.

“Пишаюся працювати разом з людьми, які вміють робити світ та настрій кращими!” – скромно резюмував нашу розмову Анатолій Драпей.