додому Київщина Розвиток спорту  в області – один з основних пріоритетів: затверджено зміни до...

Розвиток спорту  в області – один з основних пріоритетів: затверджено зміни до програми «Київщина спортивна» на 2020 рік

100
0
внесено зміни до обласних програм

22 червня 2020 року на сесії Київської обласної ради за ініціативи Київської обласної державної адміністрації депутати затвердили низку змін до програми «Київщина спортивна» на 2020 рік, а саме:

1. Збільшили суму фінансової підтримки на забезпечення діяльності дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які засновані фізкультурно-спортивними товариствами «Динамо», «Колос», «Спартак», «Україна» до 7822,1 тис. грн., що дозволить виплатити заробітну плату та нарахування дитячо-юнацьким спортивним школам громадських фізкультурно-спортивних товариств до кінця 2020 року.

2. Змінили юридичну назву „Київської обласної федерації футболу” на „Київська обласна асоціація футболу”, що надасть можливість безкоштовно перевозити учасників змагань дитячої юнацької ліги та зменшить фінансове навантаження на родини спортсменів Київської області.

3. Перерозподілили кошти на суму 1200,00 тис. грн. в межах затверджених бюджетних призначень управлінню фізичної культури і спорту, у зв’язку із необхідністю придбання спортивного інвентаря для забезпечення заходів Київської області, що дозволить покращити матеріально-технічну базу видів спорту.

4. Перерозподіли кошти на суму 285,00 тис. грн. в межах затверджених бюджетних призначень Комунальному закладу Київської обласної ради «Київська обласна школа вищої спортивної майстерності», що сприятиме можливості проведення поточного ремонту приміщень легкоатлетичного манежу комунального закладу в м. Бровари.

5. Перерозподіли кошти на суму 100,00 тис. грн. в межах затверджених бюджетних призначень КЗ КОР «Інваспорт». Це забезпечить виплату заробітної плати тренерам школи з  обмеженими фізичними можливостями до кінця 2020 року.

Спорт – запорука здоров’я людей та престиж регіону, тож прийняті зміни – на часі.

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я