додому Здоров'я Шановні працівники медичної галузі!

Шановні працівники медичної галузі!

78
0
з Днем медичного працівника
День медичного працівника – це професійне свято тих, хто присвятив своє життя надзвичайно благородній справі – турботі про здоров’я та життя людини.

Медичний працівник – не просто професія, це – стан душі, здатність щохвилини, щосекунди прийти на допомогу в надзвичайно складних умовах, співчувати чужому болю. У медицині немає другорядних професій – від кожного з вас, від вашої уваги,  терпіння, самовіддачіі  залежить життя багатьох людей.

Незважаючи на всі складнощі, які нині переживає сфера охорони здоров’я, авторитет медичного працівника залишається високим. Тому в кожного мешканця нашого регіону знайдеться чимало теплих слів подяки лікарям і молодшому медичному персоналу за увагу, турботу, врятовані життя.

Тож щира дяка кожному медичному працівнику Київщини та України в цілому за самовіддану працю та вірність обраній професії!

У день професійного свята бажаємо усім, хто працює, і тим, хто віддав десятки років роботі в сфері медицини, а нині перебуває на заслуженому відпочинку, – усіх земних благ і щедрот!

Бажаємо вам невичерпної енергії, міцного здоров’я, нових професійних здобутків, людської шани, а вашим родинам – Божого благословення, миру, щастя, злагоди та благополуччя!

Зі святом, наші шановні!!!

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я