додому Суспільство В Україні посилять контроль за дотриманням карантинних норм

В Україні посилять контроль за дотриманням карантинних норм

125
0
карантин

За останні дні в Україні зафіксовано рекордну кількість випадків зараження коронавірусом, що є найбільшою добовою кількістю випадків COVID-19 від початку епідемії.

Відповідним органам доручено суттєво посилити контроль за дотриманням бізнесом протиепідеміологічних норм в Україні.

Про це на брифінгу 13 червня повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко за підсумками засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За його словами, на засіданні розглядалися питання стримування коронавірусу в умовах адаптивного карантину.

“Було доручено контролюючим органам значно посилити контроль за дотриманням суб’єктами господарської діяльності протиепідеміологічних норм, які прописані постановами головного санітарного лікаря в різних сферах госпдіяльності, яким дозволено працювати в умовах карантину”, – наголосив Віктор Ляшко.

Він також акцентував питання щодо дотримання карантинних норм при здійсненні міських, приміських і міжобласних перевезень. Зокрема, планується збільшити кількість транспорту на маршрутах.

Крім того, комісія рекомендувала змінити графіки роботи підприємств, держустанов і організацій, щоб розвести годину пік і зменшити навантаження на транспорт, зменшити можливе скупчення людей у транспорті, який перевозить людей до місця їхньої роботи.

Нагадаємо, що попри все вищевикладене, безпека залежить віж кожного з нас, від нашої свідомості та відповідальності.

 

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я