додому Суспільство Верховна Рада планує узаконити дистанційну і надомну роботу

Верховна Рада планує узаконити дистанційну і надомну роботу

35
0
дистанційна робота

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт щодо врегулювання трудових відносин між працівниками і роботодавцями при дистанційному та надомному працевлаштуванні.

Законопроект №4051 зареєстрували народні депутати на чолі з головою Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галиною Третьяковою.

Документ визначає два окремих види робіт — дистанційну та надомну. Роботодавці при укладенні трудового договору таких форм робіт матимуть право вимагати від працівника інформацію про його місце проживання або інше місце, де він буде працювати.

Зі свого боку роботодавці будуть зобов’язані надати працівникам документи щодо свого внутрішнього трудового розпорядку, колективний договір, локальні нормативні акти,  повідомлення та іншими документами.

З ними працівник має бути ознайомлений у письмовій формі, обмінюючись електронними документами, або через відеозв’язок. Також роботодавець має забезпечити точний облік відпрацьованого часу та ефективний контроль за раціональним використанням робочого часу працівником.

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я