додому Київщина Вшанували пам’ять

Вшанували пам’ять

66
0
вшанування пам'яті

22 червня 2020 року у межах заходів до Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни на Київщині відбулися традиційні покладання квітів до пам’ятників та меморіалів.

Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. У цей день Друга світова війна розпочалася на території України, яка була в складі радянської імперії, а до того, 1 вересня 1939 р., ця війна прийшла на західноукраїнські землі. Вона забрала життя кожного п’ятого співвітчизника, так на території держави загинуло понад 5,5 млн. мирного населення, на фронті ‒ більше 2,5 млн. солдат.

Відповідно до Указу Президента України від 17 листопада 2000 року з метою всенародного вшанування пам’яті українців, загиблих під час Великої Вітчизняної війни 1941–1945 років, їхнього подвигу та жертовності щороку в нашій державі відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

У День скорботи ми пам’ятаємо, сумуємо, молимося та віримо. Віддаємо данину пам’яті тим, хто не повернувся з війни, сивочолим ветеранам, які здолали нацизм, вдовам, дітям війни.

Пам’ятні заходи на території Київщини завершилися покладанням квітів та вшануванням пам’яті полеглих у роки Другої світової війни. На знак глибокої пошани схилили голови до усіх тих, хто відважно й самовіддано боровся з нацизмом, хто своєю стійкістю, мужністю і самовідданістю на полях битв і на трудовому фронті в ім’я перемоги показав істинний приклад патріотизму.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму.

 

Фото Ставищенської селищної ради

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я